ГоловнаПослугиРеєстрація торговельної маркиПошук позначень на тотожність та схожість по базах даних України

Пошук позначень на тотожність та схожість по базах даних України

Ми рекомендуємо проводити попередню перевірку знаку для товарів і послуг на схожість і тотожність (пошук позначень на тотожність та схожість по базах даних України (включаючи дані про реєстрацію за Мадридською системою). Термін проведення пошуку від 3 до 10 робочих днів.

Попередня перевірка торговельної марки проводиться Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг, у зв’язку з наявністю схожого зареєстрованого позначення (торговельної марки) за попередньо поданим запитом.

Перевірка проводиться в таких реєстрах:

  1. реєстр торговельних марок зареєстрованих в Україні;  
  2. реєстр заявок на реєстрацію торговельних марок поданих в Україні;  
  3. реєстр торговельних марок зареєстрованих в Україні по міжнародній процедурі (Іноземні торговельні марки які включили в перелік реєстрації Україну);  
  4. реєстр заявок на реєстрацію торговельних марок в Україні поданих по міжнародній процедурі. 

 Для проведення перевірки Вам необхідно надати зображення торговельної марки, яку ви плануєте реєструвати, а також зазначити товари і послуги, щодо яких торговельна марка буде використовуватися або реєструватися. За результатами перевірки Вам буде наданий звіт, в якому будуть вказані відомості про зареєстровані торговельні марки тотожні або схожі з Вашою.
За вашим бажанням заявка на реєстрацію торговельної марки може бути подана і без попередньої перевірки, проте в цьому випадку ризик отримання відмови в реєстрації може істотно збільшитися.


 

Вартість послуги за одне позначення одного класу МКТП в грн.:

Вид позначення: за 7 роб./днів за 3 роб./дні за кожний наступний клас МКТП додатково
словесне або зображувальне 1 200 грн 2 200 грн 250/350 грн
комбіноване 1 700 грн 3 500 грн 350/750 грн