ГоловнаПослугиДержавна реєстрація зміни місцезнаходження юридичних осіб з АР Крим в інші області України

Державна реєстрація зміни місцезнаходження юридичних осіб з АР Крим в інші області України

У зв'язку з останніми політичними подіями жителі Кримського півострова опинилися в невизначеній ситуації щодо їх належності до України чи Російської Федерації. Ця невизначеність стосується всіх сфер життя кримчан. Але особливо складно тим , у кого на території півострова є свій бізнес! Потрібно приймати рішення, як бути далі і що робити, щоб не втратити все!

 Для деяких компаній, можливо, вигідно працювати в правовому полі Росії і за її законодавством, але є й ті, хто хотів би залишитися юридичною особою Української держави і продовжувати господарську діяльність в Україні .

На сьогоднішній день Міністерством юстиції України вже розроблено порядок переходу юридичних осіб з АР Крим та міста Севастополя в інші регіони України

ВСІМ ПІДПРИЄМСТВАМ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ЗАЛИШИТИСЯ І ПРАЦЮВАТИ В УКРАЇНІ, МИ ПРОПОНУЄМО СВОЮ РУКУ ДОПОМОГИ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ ПОВ'ЯЗАНИХ З ПЕРЕХОДОМ ІЗ АР КРИМ І МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ 

Тим, хто не знає, як змінити місцезнаходження юридичної особи, в якому порядку працювати з податковими органами, ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ.

Усім компаніям, які хотіли б змінити місцезнаходження з АР Крим та міста Севастополя на місто Київ або Київську область ми пропонуємо безкоштовні адреси для перереєстрації.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

БУДЕМО РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!
(044) 33 11 005, (044) 235 40 55 

Наш центральний офіс знаходиться в місті Києві
(м. Київ, Бесарабська пл., 9/1, оф.4)