Зміна місцезнаходження юридичної особи (зі зміною обслуговуючого податкового органу)

 Якщо засновники (учасники) прийняли рішення про зміну місцезнаходження юридичної особи із зміною обслуговуючого податкового органу, то варто врахувати, що:

 • юридична особа до початку наступного бюджетного року перебуватиме на обліку в органі державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням;
 • якщо юридична особа зареєстрована до грудня 2010 року, то знятись з обліку за попереднім місцезнаходженням також потрібно у Центрі зайнятості, Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та Фонді соціального страхування на випадок безробіття.

Для надання послуги Вам потрібно надати наступні документи:

 1. статут/ засновницький договір;
 2. довідка із ЄДРПОУ (довідка із статистики);
 3. довідка форми 4-ОПП (при наявності);
 4. повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску районного відділення Пенсійного фонду України (при наявності);
 5. довідка про зняття з обліку в регіональному відділені ПФУ у зв’язку із проведення заходів по зміні адреси юридичної особи.

Строк надання послуги:

 • 2-3 робочих дні - перереєстрація у державного реєстратора, отримання довідки із ЄДРПОУ (довідка із статистики);
 •  1 - 2 місяці зняття з обліку та постановка на облік за новою адресою у ПФУ, Центрі зайнятості, Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонді соціального страхування на випадок безробіття;
 • постановка на облік у ДПІ за новим місцезнаходженням 1 - 2 місяці після початку нового календарного року (строк залежить від того, як швидко буде передано справу Вашого підприємства з ДПІ за попереднім місцезнаходженням до ДПІ за новим місцезнаходженням).
 • отримання виписки з ЄДР після взяття на облік органами статистики, ПФУ, ДПІ.
   

Нотаріально завіряється:

 • статут/ засновницький договір (за бажанням клієнта)

В результаті Ви отримуєте:


 1. протокол
  (рішення) про зміну місцезнаходження юридичної особи;
 2. нову редакцію статуту/ засновницького договору;
 3. попередню редакцію статуту/ засновницького договору;
 4. виписку з ЄДР.

Вартість послуги – 2700 грн. 
В суму включено реєстраційний збір, плата за надання адміністративних послуг, нотаріальне посвідчення підпису однієї особи на двох примірниках статуту.